Toczenie CNC

Toczenia

Specjalizujemy się zarówno w toczeniu mało- i średnioseryjnej produkcji, jak i produkcji skomplikowanych detali wymagających najwyższej precyzji i dokładności. Naszymi największymi atutami jest wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, korzystanie wyłącznie z najlepszych maszyn i materiałów, a także indywidualne podejście będące gwarancją otrzymania przez Państwa produktu spełniającego najwyższe normy jakościowe.

Stosowane przez nas toczenie CNC pozwala na wykonywanie przedmiotów o kształtach brył obrotowych. Wszystkie prace wykonujemy na maszynach renomowanych producentów – dzięki temu otrzymają Państwo produkty idealnie zachowujące specyfikę żądanego wzoru.

Toczenie CNC – co warto o nim wiedzieć?

Toczenie CNC to rodzaj specjalistycznej obróbki wiórowej wykorzystywanej do precyzyjnego obrabiania pól wewnętrznych i zewnętrznych obiektów posiadających sylwetkę brył obrotowych. Sam proces toczenia CNC polega na oddzielaniu – za pomocą noża tokarskiego – warstwy materiału z przedmiotu, tak, aby uzyskać pożądany kształt.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą obróbki skrawaniem.

W celu wyceny detalu – produktu do obróbki proszę o przesłanie zapytania e-mail z rysunkiem na biuro@cnc-metal.pl lub informacja telefoniczna nr 518 156 103

Kontakt

CNC METAL PRODUKT
biuro obsługi klienta
ul. 3 Maja 35
62-500 Konin

Zapytania do wyceny proszę wysyłać na adres
info@cnc-metal.pl

telefony
503 593 900 - produkcja, projekty
881 773 772 - biuro obsługi klienta Konin

Napisz do nas