Ocynk ogniowy

Ocynk ogniowy idealnie nadaje się do solidnej i długoletniej ochrony przedmiotów z metalu przez korozją. Trwałość ocynkowanej powierzchni może wynosić nawet do 65 lat, okres ten zależny jest od charakterystyki środowiska. Ocynkowane ogniowo powierzchnie mogą być malowane.

Zaletą cynkowania ogniowego jest brak wpływu na właściwości stali. Dodatkowo, przy zastosowaniu przez nas metody zanurzeniowej można równomiernie ocynkować powierzchnie trudno dostępne, np. wnętrza rur.

W trakcie ocynku ogniowego Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, gwarantujące uzyskanie trwałego i powtarzalnego efektu.

Cynkujemy metale o wymiarach:

  • wysokość – 900mm
  • szerokość – 50mm
  • długość – 50mm

Ocynk ogniowy – podstawowe informacje:

Ocynk ogniowy chroni stal nie tylko przed korodowaniem, ale również działaniem skrajnie niskich i wysokich temperatur oraz uszkodzeniami mechanicznymi i ścieraniem. Dzięki wykorzystaniu ocynku ogniowego stal staje się o wiele twardsza, i co za tym idzie, o wiele bardziej odporna na różnorodne uderzenia. Wykorzystanie metody ocynku ogniowego zapobiega również szybszemu zużywaniu się tworzywa i jego właściwości nośnych.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszą ofertą ocynku galwanicznego.

W celu wyceny detalu – produktu do obróbki proszę o przesłanie zapytania e-mail z rysunkiem na biuro@cnc-metal.pl lub informacja telefoniczna nr 518 156 103

Kontakt

CNC METAL PRODUKT
biuro obsługi klienta
ul. 3 Maja 35
62-500 Konin

Zapytania do wyceny proszę wysyłać na adres
info@cnc-metal.pl

telefony
503 593 900 - produkcja, projekty
881 773 772 - biuro obsługi klienta Konin

Napisz do nas