Obróbka Skrawaniem

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem CNC jest specjalnością naszej firmy. W jej zakres wchodzi zarówno toczenie, jak i frezowanie. Obróbka  metali CNC obejmuje swoim zakresem:

  • skrawanie stali,
  • skrawanie stali nierdzewnej,
  • skrawanie stali kwasoodpornej,
  • skrawanie żeliwa,
  • skrawanie metali kolorowych,
  • skrawanie tworzyw sztucznych

Dzięki ogromnej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu zatrudnianych pracowników możemy zaoferować Państwu usługi obróbki toczenia CNC i frezowania CNC na najwyższym poziomie. Zapewniamy, iż nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Współpracując z firmą CNC-Metal mają Państwo gwarancję, że oferowana usługa mechanicznej obróbki metali będzie w pełni profesjonalna, szybka oraz wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą, jesteśmy pewni, że obróbka skrawaniem w firmie CNC-Metal to rozwiązanie skrojone na miarę Państwa potrzeb.

 

Obróbka skrawaniem CNC – podstawowe informacje

Obróbkę skrawaniem CNC wykonuje się przy użyciu specjalistycznego urządzenia wyposażonego w mikrokomputer. Odpowiednio zaprogramowane pozwala na usuwanie niewielkich części materiałów. Dzięki połączeniu nowoczesnego układu sterowania i precyzji możliwe jest bardzo dokładne obrabianie metalu. Podczas programowania obrabiarki bierze się pod uwagę nie tylko wymagany przez klienta projekt, lecz również rodzaj i chropowatość danego materiału. Dzięki temu obróbka skrawaniem CNC odznacza się wyjątkową precyzją i – co ważne – szybkim czasem realizacji.

 

W celu wyceny detalu – produktu do obróbki CNC proszę o przesłanie zapytania e-mail z rysunkiem na biuro@cnc-metal.pl lub informacja telefoniczna nr 518 156 103

Kontakt

CNC METAL PRODUKT
biuro obsługi klienta
ul. 3 Maja 35
62-500 Konin

Zapytania do wyceny proszę wysyłać na adres
info@cnc-metal.pl

telefony
503 593 900 - produkcja, projekty
881 773 772 - biuro obsługi klienta Konin

Napisz do nas