Frezowanie

Frezowanie

Frezowanie jest elementem oferty CNC-Metal skierowanym do produkcji niskonakładowej, sprawdza się idealnie przy wytwarzaniu skomplikowanych elementów wymagających dużej precyzji.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami skrawającymi, sondami pomiarowymi oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą – połączenie odpowiedniego warsztatu i technologii jest gwarancją, że sprostamy Państwa wymaganiom.

 

Frezowanie CNC – opis usługi

Frezowanie CNC zaliczane jest do grupy usług wymagających zarówno ogromnego doświadczenia, jak i nowoczesnego sprzętu. Procesowi obróbki poddawane są najróżniejsze materiały, dzięki czemu bez większego problemu uzyskać można dowolne formy i kształty wyrobów. Frezowaniu CNC można poddać najróżniejsze materiały, takie jak np. termoplastyczne tworzywa sztuczne, kompozyty poliestrowo-szklane, produkty drewnopodobne i wiele innych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno we  frezowaniu, toczeniu CNC, jak i innych pracach związanych z obróbką metali. Oferujemy indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów, nie boimy się także nietypowych zleceń.

Oferujemy frezowanie dla produktów o maksymalnych gabarytach detalu 1200x500x400mm.

W celu wyceny detalu – produktu do obróbki proszę o przesłanie zapytania e-mail z rysunkiem na biuro@cnc-metal.pl lub informacja telefoniczna nr 518 156 103

Kontakt

CNC METAL PRODUKT
biuro obsługi klienta
ul. 3 Maja 35
62-500 Konin

Zapytania do wyceny proszę wysyłać na adres
info@cnc-metal.pl

telefony
503 593 900 - produkcja, projekty
881 773 772 - biuro obsługi klienta Konin

Napisz do nas